АКТУАЛЬНО ЗА ТЕМОЮ

Англійський футбольний клуб “Челсі” не розглядає варіант відпустити українського нападника Михайла Мудрика під час зимового трансферного вікна. Про це повідомив британський журналіст Бен Джейкобс, який підкреслив, що клуб не має намірів ані продавати футболіста, ані відправляти його в оренду.

Згідно з Джейкобсом, головний тренер “Челсі” Енцо Мареска продовжує активно працювати з Мудриком, вимагаючи від нього підвищення рівня гри. Мудрик отримує достатньо ігрового часу в поточному сезоні і становить конкуренцію таким гравцям, як Джейдон Санчо, що спростовує попередні чутки про можливе зменшення його ролі в команді.

Попередні чутки про трансфер

Раніше з’являлась інформація, що “Челсі” нібито був готовий відпустити Мудрика в зимове трансферне вікно через підписання Джейдона Санчо, що могло зменшити кількість ігрових хвилин для українця. Однак, за словами Джейкобса, ці чутки не відповідають дійсності.

Мудрик у збірній України

Окрім клубних успіхів, Михайло Мудрик також продовжує активно виступати за збірну України. В матчі проти Грузії в рамках Ліги Націй, що відбувся 11 жовтня, він відзначився результативною грою, забивши гол на останніх хвилинах першого тайму. Цей момент допоміг збірній здобути перемогу з рахунком 1:0.